SACH ® Çıt Çıt Postiş Saç Kaynak Merkezi Hakkında

Sach Saç Kaynak Merkezi,

Çıt Çıt, Postiş, Peruk, Saç Kaynak ve Saç Uzatma sistemleri Uzmanı Murat Kolukırık tarafından 1990 Yılında Bakırköy de kuruldu. Kurulduğu ilk günden bu güne kadar saç kaynak teknolojilerini ve saç uzatma sistemlerindeki yenilikleri takip ederek en son sistem saç kaynak sistemlerini uygulamakta öncü olmuştur.

Saç Kaynak işlemlerinin Türkiye’de il yapılmaya başlandığı yıllar1986 yıllardır. O yıllarda genelde saç kaynak çok yeni olmasına rağmen en yaygın saç uzatma yöntemi genelde tepeden atkuyruğu ya da yarım ay şeklinde takılan postiş türleri idi ve saç kaynağı ki bu silikon kaynak idi. İlk 1988 yılında silikon kaynağını Ataköy de Atrium çarşısında açmış olduğumuz ilk salonumuzda yapmaya başladık. Saç Kaynağına Talep çok fazla idi saçları temin ettiğimiz yer genelde Anadolu’ya saç toplamaya giden saç işi yapan kişilerdi. Fakat saç kaynak için gerekli saç ihtiyacını karşılamıyordu.

Bunun çözümü olarak Avrupa ve Amerika seyahatlerimde saç ihtiyacına yönelik yapmış olduğum araştırmalar esnasında. Avrupa’da insan sağlığı için risk teşkil ettiği için, silikon kaynağının yerine Keratin Kaynak, Boncuk Kaynak diye halk arasında bilinen Halka Kaynak orijinal adı ise “Micro Ring Hair Extensions”, Micro Bant saç kaynağı, Brazilian Hair Extensions (Brezilya Düğümü Saç Kaynak) ve şu sıralar ise Lazer Saç Kaynağı uygulamaları mevcuttur.

Bu Saç Uzatma ve saç kaynak sistemlerini saç kaynağı çeşitleri sayfasında tek tek inceleyip ele alacağız. Bu sistemlerle ilgili merak ettiklerinizi o konunun altına yorum olarak yazabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık

Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık

Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık

Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık

 

Resmi Web Sitemiz. www.sach.com.tr

SACH ® Çıt Çıt Postiş Saç Kaynak Merkezi Görünüm
SACH ® Çıt Çıt Postiş Saç Kaynak Merkezi Görünüm
6 Yorumlar
 1. Bir şey soracaktım ben Hollanda’dan geliyorum sipariş verirsem olur mu kaç lira tutar fiyat?
  Boncuk kaynak istiyorum da burada taktıracağım oradan getirile biliniyor mu 250 tane boncuklu saç kaynak lazım.

  • Boncuk Kaynak 1 adet 3 TL.
   Yurtdışına saç kaynak siparişi ne yazıkki yollayamıyoruz. Sadece Türkiye içerisine Saç Kaynak satışımız mevcut.

 2. Bu hafta saç almayı düşünüyorum fakat %100gerçek saç istiyorum ve işlem görmemiş olacak mutlaka çoğu yerde %100de %100olduğunu idda eden insanlar var ben kadıköy den almıştım hiç memnun kalmadım siz saçlarınıza ne kadar çok garanti verebiliyorsunuz

  • 1990 Yılından beri sadece 1. sınıf 100 Doğal Ham Saç İle kendi atölyelerimizde imal ettiğim çıt çıt saç ve postiş satışı yapmaktayız. Satın aldığınız ürünü kapıda ödeme yöntemi ile satın alabilir beğenmediğiniz takdirde kullanmadan aynı gün iade edebilirsiniz.
   Çıt Çıt Saç ve Postiş Ürünlerimiz Garantilidir.

 3. Saclarim kahverengi islem gormemis 8 parca cit cit istiyorum fiyati nedir kapida odeme yapmak istiyorum kac gunde gelir

  • Çıt Çıt Saç Fiyatları bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Kapıda ister kredi kartı ister nakit teslimat anında ödeyebilirsiniz. Genelde 1 gün içinde kargo elinize ulaşır en fazla 2 gün içinde olur.

Bir yanıt yazın