Postiş Saç Nedir ve Postiş  Nasıl kullanılır?

Postiş genelde tek parça oval bir tress file üzerine dikilerek yapılmış olarak ucunda saç lastiği yada taraklı toka ile at kuyruğu postiş

At Kuyruğu Postiş

At Kuyruğu Postiş

şeklinde takılmak üzere tasarlanmış boyutları kullanacak kişiye özel tasarlanmış ve farklı kulanım şekilleri (At kuyruğu, Tepede veya ensede topuz)  olarak kullanılabilen postişleri açık olarak ta kulanı mı mümkündür. Hangi model olursa olsun At Kuyruğu Postiş , Çıt Çıt Saç, Kancalı Lastikli Postiş ürünleri 100% Doğal AAA Grade Ham Saç ile sach peruk atölyelerinde üretilmektedir.

Gerçek 100% İnsan Saçı Yarımay Çıt Çıt Saç

Aşırı sıcak ve Kaynar su kullanmayın İyi bir şampuan imkân varsa özel Postiş şampuanı ile çitilemeden yıkayınız
Durulamadan sonra saç kremi uygulayınız kremli suda 5 dakika bekletiniz postiş kremden sonra çok iyi durulayınız.
Durulanan postiş saçı uçlarından başlayarak tarayınız tarama işlemi yaparken postiş fırçası kullanmaya özen gösteriniz.

Yukarıdaki postiş şampuanı ve postiş fırçasını www.kuaforum.com sitesinden inceleyip satın alabilirsiniz.

Çıt Çıt Postiş Saç  Nedir?

Çıt Çıt Saç , Çıt Çıt Postiş  Çıt Çıt hepsi aynı saçların isimleridir Çıt Çıt Postiş saçlarınızın aralarına takılmak üzere hazırlanmış ve bir parçadan 10 parçaya kadar kişinin kullanım şekline baş yapısını saç gürlüğüne göre takım şeklinde yada yek tek oluşan saç uzatma sistemidir.

Çıt Çıt Saç Postiş postiş ler genellikle uzatma ve yoğunlaştırma için pratik ve ideal bir çözümdür. Çıt Çıt Postiş Saç farklı uzunlukları ve farklı yoğunluklarda imal edilebilir. Çıt Çıt Postiş Saç parçalarının uzunlukları Baş ve saç yapısının geniş yada dar olmasına göre, değişik bölgelere farklı ölçü ve genişliklerdeki Çıt Çıt Postiş saç parçalarının üzerine dikilen clips adı verilen çıt çıt saç tokası ile saçta çok doğal bir sonuç elde edilebilir. Çıt Çıt Postiş saç açık kullanılabildiği gibi arkadan toplayabilirsiniz, topuz ve istenilen tüm şekillerde ilave bir aksesuar olarak kullanılabilir.

Sade Postiş te ise sadece atkuyruğu tolanma ve topuz yapımında en ilave saç olarak kullanılması mümkündür. Postiş siparişi verirken bu özellikleri göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Saç Kaynak ve Saç Uzatma Sistemleri Uzmanı Murat Kolukırık

Postiş Fiyatları İçin Tıklayın

At Kuyruğu Postis · At Kuyruğu Lastikli · At Kuyruğu Tokalı · At Kuyruğu Maşalı · At Kuyruğu Topuz · At Kuyruğu Telli · At Kuyruğu Sentetik

postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postiş postişpostiş

Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık

Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık

16 Yorumlar
 1. Postij ve çıt çıt ücretlerinizi bana mail atarsanız sevinirim.

 2. selam bana 75 -80 cm uzunlukda acik karamel 150 gr cit cit lasim bu uzunlukda warmi

 3. ürünlerinizden almak istiyorum nasıl sipariş vereceğim ödeme nasıl olacak bilgi istiyorum

  • İstediğini ğostiş ve saç ürünlerini 444 3 671 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

 4. 75-80 cm uzunlugunda dalgalı kahverengı postiş elinizde varmı varsa fiytını öğrenebilirmiyim

  • Postiş ve çıt çıt saç imlatı yapmaktayız istediğini uzunluk ve yoğunlukta postiş sipariş edebilirsiniz. 444 3 671 numaraı arayıp ayrıntılı bilgi alınız.

 5. 2 tane 3lü çıtçıt istiyorum. fıyatını öğrenebılırmıyım yaklaşık 60 gr olsun

 6. Merhabalar. Bende kelebek tokalı at kuyruğu postiş var.Bu postişi lastikli olarak kullanmak istiyorum. Lastikli postişe çevirmem mümkün mü? Teşekkürler.

 7. merhaba gerçek saç uzun atkuyrugu almak istiyorum kumral dore yada açık bakır fiyatını bana bildirin

 8. Hayatımda ilk defa kullanacağım…….inş fiyatları makuldür

 9. İnş fiyatları makuldür

Bir yanıt yazın