Gerçek İnsan Saçı

gerçek insan saçlarıMerkezimizde saç satış, saç kaynak uygulama gibi işler yapmaktayız. Bu yüzden çağrı merkezimize gelen sorulardan biri saçlarınız %100 gerçek insan saçı mı? Bunu sormakta %100 haklısınız. Hangi saç ne kadar para verdiğinizi bilmek en doğal hakkınızdır. Bir başka soru ise saçları başka bir yerden satın almış fakat kendi doğal saçı gibi kullanamadığını söylüyorlar.

Bunun sebebini hemen söyleyelim.
Sadece bizim müşterilerimiz için değil bu konuyu herkese daha net bir şekilde açıklamak istedik. Çünkü çoğu kişi asıl gerçekleri bilmiyor ya da gerçekliklerden uzaklaştırılıyorlar. Bunun sebebi piyasada saçların çok ucuza satılması, kalite seviyesinin çok düşük olması, size gerçek saç diye satılan saçlarınızı boyanmaması ve maaşa yapılamaması, internette dolu kirli bilgiler.

Sach kalitesi ile bunları öğrenmek isteyenler veya Sach Kalitesinde ürün almak isteyenler nelere dikkat etmeli?
1. Öncelikle gerçek saçı dokusundan anlayabilirsiniz, saçlara detaylı bakıldığında göreceksiniz belirli yerlerde hafif kırıklar mutlaka olacaktır. Doku ve koku olarak da sentetik vari bir yansıma olmamalı. Genel olarak bizim showroom’a gelen müşterilerimiz uca doğru saçların daha az olduğunu görünce saçlardan vazgeçtikleri oluyor. Tabi ki çok ince değil ama bir miktarda saçların ucunda çatallaşma olması lazım. Kendi saçınız bile kırılabiliyor. Ydoğal gerçek insan saçlarıani saçların uçları dümdüz olamaz, size gerçek diye satılan saçların içinde kesinlikle bir karışım vardır. Eğer gerçek saç alıp düz olmasını istiyorsanız kendiniz kesebilir veya düzleyebilirsiniz. Gerçek saçlarda boyama kesim işlemi, maşa yani şöyle örnek vermem gerekirse kendi doğal saçlarınıza nasıl işlem yapıyorsanız %100 gerçek saça da o işlemleri yapabilirsiniz. Eğer yapamazsanız bilin ki o gerçek saç değildir.
2. Boya İşlemi Yapılması Lazım: Satın aldığınız gerçek saçlar boyanabilir olması lazım. Fakat şunu da unutmamak gerekiyor. Kendi saçlarınızı 2-3 kere açtıktan sonra daha fazlasını kaldırmıyorsa bu saçlarda 2-3 boyamadan sonra kaldırmayabilir. Çünkü bunlar %100 doğal gerçek insan saçından kesilmiştir.
3. Fön-Maşa: Tabi ki de saçlarınıza bu işlemi yapılmaktadır. Ama yine de şunu söylemek istiyoruz. Bu yaşadığımız bir olaydı. Saçlarınızı maaşa da çok fazla bekletirseniz yanar. Bu gerçek saçtı yanmaması lazım gibi mesajlar ve telefon görüşmeleri gelmektedir. Kendi saçınız bile olsa yanmama ihtimali yoktur. Bur da yanmamasını beklemek doğru olmazdı herhalde.
4. Çok Ucuza Saç Satılması: Kendi saçlarınız kaliteli, yorulmamış ve uzun saçlar olsa ne kadara satarsınız. Tek seferlik kullanmak için belki bu çok problem değil ama sürekli kullanacaksınız eğer bu saçları bu kalitede ucuz almanız imkansızdır. Ya içerisinde bir karışım vardır ya da kesinlikle o saç gerçek saç değildir.

Umarım bilgiler sizler için yararlı olmuştur.
Daha detaylı bilgi ve siparişler için merkezimizi arayabilirsiniz.
Ürünlerimiz Florya’daki 5 katlı Merkezimizde görerek de satın alabilirsiniz.

 

%100 gerçek saç

Bir yanıt yazın