Part II yazımızdır, Bölüm I için bir önceki postumuza bakmayı unutmayın . Bu yazılarda Çıt Çıt Saç ve Postişler almayı düşünenler için teknik bilgiler veriyoruz . Sizde eğer bir ek saç alma , saçınızı uzatma düşüncesindeyseniz mutlaka göz gezdirin.

Çıt Çıt Saç ve Postişler hakkında sırasıyla sorularımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz .

Gerçek Saç ile sentetik Saçları Nasıl ayırt edebiliriz ?

Boyama işlemi , Fön – Maşa Yapılabilir mi ?

Ne kadar süre ile kullanabilirim ?

Kısa saça çıt çıt kullananlar Var mı , ne kadar kısa olanlar kullanamaz ?

Gerçek saç çıt çıt kullananların dikkat etmesi gerekenler nelerdir ?

postiş saç
postiş saç
  1. Gerçek Saç ile sentetik Saçları Nasıl ayırt edebiliriz : Öncelikle fön, maşa yapamazsınız ve tarayamazsınız .
  2. Boyama işlemi , Fön – Maşa Yapılabilir mi : Yapabilirsiniz. Sadece çok açık tonlara kadar açtığınız ve boyadığınız saçlarda tekrar koyulaştırma , açma boyamayı Çıt Çıt saçı yoracağı için tavsiye etmiyoruz. Bunun için öncesinde saç aldığınız yer ile saçın geçmişini sormanızdan yanayız .
  3. Ne kadar süre ile kullanabilirim ? Bu çok spesifik bir şeydir. Örneğin doğal tonlarda aldığınız saçı , ara ara kullanıyorsanız çok uzun süreler kullanabilirsiniz. Ama örneğin platin veya omreli tonlarda aldığınız bir saçı her gün kullanıp maşa işlemi yapıyorsanız daha kısa süre gidecektir. Kaynak saçlar için de hatta kendi saçlarınız için de bu geçerlidir. Kendi saçınızı da her ay açtırdığınızda ve çok açık renklere boyattığınızda nasıl yıpranıyorsa bu saçlar da aynı şekilde yıpranacaktır. Bu kaçınılmazdır.
  4. Kısa saça çıt çıt kullananlar Var mı , ne kadar kısa olanlar kullanamaz : Kulak hizasında altında olan bir çok kişi parça sayısı fazla olmak şartıyla kullanabilir. Bunun için bir önceki yazıda Çıt çıt saçlar Tek parçalı mı çok parçalımı olmalı ? Kaç parça olmalı bölümünden okuyabilirsiniz.
  5. Gerçek saç çıt çıt kullananların dikkat etmesi gerekenler nelerdir : Yıkarken ve kuruturken saçları çok karıştırmadan dikkatli bir şekilde kullanılmalı. Kullanmadığınız dönemlerde de kılıfında muhafaza edilmelidir. Boyama , açma işlemlerinde çok agresif işlemlerden uzak durmalısınız. Ne kadar özenli ve bakımlı kullanırsanız ona göre daha uzun süre kullanım sağlarsınız. Zamanla çıt çıt bölümleri belki bozulabilir ki bunu olduğu yerlerde tekrar kendiniz dikebilirsiniz. Yedek çıt çıt tokalarını perukçunuzdan saççınızdan istemeyi unutmayın.

Diğer detaylar ve Siparişleriniz için bize whatsapp Hattımızdan ulaşabilirsiniz.
İstanbul Florya daki Merkezimize de gelerek görerek , saçlarımıza dokunarak da satın alabilirsiniz. Bu arada Çıt Çıt Saç Kiralama Hizmetimiz yoktur.

İlginiz ve Takibiniz için Teşekkürler .

Instagram : @citcitsac

Facebook : SACH Saç Kaynak Merkezi

YouTube : Saç Kaynak

Bir yanıt yazın