Çıt Çıt Saç Nasıl Olmalı?

gerçek doğal çıt çıt saç modellerigerçek doğal çıt çıt saç modelleriÇıt çıt saçlar ne işe yarar derseniz. Saçlarınızı büyülü bir şekilde 5 dakika içerisinde gürleştiren aynı zamanda saçlarınızı uzatan bir sistemdir. Her bayan saçlarının uzun ve gür olmasını ister ya da saçlarının gür ama boyunun çok uzun olmasını istemez. Çıt çıt saçlar işte bu yüzden var. Saçlarınız yapısına göre ve isteğinize göre parçalarda hazırlanarak sizlere sunmaktayız.

Saçlarınız kısa olabilir ve saçlarınızı uzatmak istiyorsanız 8 parça çıt çıt saçlarınıza göredir fakat saçlarınız göğüs hizasına geliyorsa eğer çıt çıt saçları tek parça olması saçlarınızda daha iyi görünmesine sebep olucaktır.
Ama saçlarınız omuz hizasına geliyorsa tek parça saçlarınızda güzel bir görüntü sunmayabilir. Bizim önereceğimiz ise 4 parça sizi ve saçlarınızı daha iyi bir görüntüye sahip kılacaktır.

Çıt çıt saçlarımızda standart ölçülerimiz ve müşterilerimize özel ölçüler yapmaktayız. Bunlar;
Standart ölçüler, 65cm, 8 parça, 150gr olarak
Özel ölçülerimiz ise, saç yapınızın yoğunluğu, kısalığı-uzunluğu yani şöyle demek gerekirse sizlerin söylediğiniz çıt çıt saç sipariş etölçüler ve parçalar ile yapılmaktadır.

Birçok kişinin merak ettiği konu ise çıt çıt saçları neye göre fiyatlandırılıyor.
Sach firması olarak çıt çıt saçları ve diğer ürünlerimizleri gramaj olarak satmaktayız. Çünkü saçlarımız %100 doğal insan saçı olduğu için saçlarımız bizim için altın değerindedir. Bu yüzden saçlarımızı gramaj üzerinden satmaktayız.

Diğer ürünlerimizi, çıt çıt saç hakkında ve fiyatlarla ilgili daha fazla detaylar için bizleri arayabilirsiniz.
Çıt çıt saç hakkında videolarımız aşağıdadır. İyi seyirler dileriz.
444 3 671 & 0532 592 8842

 

çıt çıt saç

gerçek insan saçı çıt çıt

Bir yanıt yazın