Çıt Çıt Saç Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çıt Çıt Saç Ombre 3En çok sorulan soru! Çıt Çıt Saç kaç parça? Asıl sorulması gereken soru “Kaç Gram? uçların Dolgunluğu Nasıl?”

Piyasada müşterilerin bilgisizliğinden de yararlanan satıcılar fiyatı düşük göstermek için “130gram 70cm 8 Parça çıt çıt saç fiyatı bu” diyerek fiyatı ucuz göstererek müşteriyi yanıltıyor.

Nasıl mı? Satın alacağınız çıt çıt saçların her bir parçasının dolgunluğu önemli. Olması gereken tek bir parça çıt çıt saçı göz izanızda tuttuğumuzda arkasını göremememiz gerekiyor. Uçlarına doğru incelme makul seviyelerde olası gerekiyor.

8 Parça çıt çıt saç yani parça sayısınız çok yapacağım diye her bir parçaya zayıf saçları koyarak ince tül görünümlü arkasını görebildiğiniz saçları aldığınızda anlamınız veremediğiniz bir memnuniyetsizlik yaşarsınız.

Saçın tamamı 8 parçadır ama aslında o 8 parça 3 parça saça dililmesi gerektiği kadar saç ile hazırlanmıştır.

Çıt Çıt Saç Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

1.Çıt Çıt Saç satın alırken saçların dolgunluğu yani her bir parçanın zayıf olmaması gerekiyor. Genelde çıt çıt saç satın alırken kaç parça olduğu sorulmaktadır ve kaç cm .

Türkiyede yaklaşık 15 yıldan beri çıt çıt kullanılmaktadır yurtdışında ise 25 yıldan beri #clipinextensions olarak ya da #clipinhairextensions olarak adlandırılarak kullanılmaktadır.

Avrupa standartlarında ideal #çıtçıtsaç 7 Parçadan oluşmaktadır, Arap ülkelerinde 3 Parça Türkiyede ise anlam veremediğin bir şekilde 8 parça tercih edilmektedir.

Neye göre kaç parça çıt çıt saç almalısınız peki?

Uzun, Kısa ve Orta boy saçlarda homojen bir dağılım olması için en az miktarda ve doParça Çıt Çıt Saç Olmalıdır Avrupa Standartlarında Olduğu gibi.

Çıt çıt saç satın alanlar fiyat araştırması yaparken kaç parça ve kaç para diye araştırma yapmaktadırlar; Durum bu olunca müşteriye ucuz fiyat verebilmek için sadece 8 PARÇA 65cm ÇIT ÇIT SAÇ Çıt Çıt Saç Ombre 2-4sloganı ile düşük gramajlı saçlar satılmaktadır. Saçlar kargo ile geldinde çok zayıf uçları incecik saçlar ile karşılaştığınızda elbette hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.

Çünkü 8 Parça çıt çıt saç vereceğim diye 110gram ya da 130 gram saçı 8 eşit parçaya bölerek set hazırlamaktadırlar.

Saç uçları zayıf olduğu için 65cm olan saç kesildiğinde iyice gramajı azalmaktadır.

Alışveriş yaparken fiyat odaklı araştırma yapacaksanız saçları uzunluğu ve gramajını sormayı ihmal etmeyin.

Saçlarınızı dolgunlaştırmak için saçlarınızın arasına 3 parça 45 cm ya da saçlarınızın uzunluğu ike aynı boyda saç yeterli gelirken;

Saçlarınız normal gürlükte ise 55cm 150gram set yeterli gelirken gür bir saç için en az 180gram ila 220gram yeterli iken saç boyu 65cm ya da dha uzun olduğunda çıt çıt saç setleri minimum 220gramdan başlaması gerekmektedir.

Bizim size tavsiye ettiğimiz

Çıt Çıt Saç Platin 1-255 CM UZUNLUKTA ÇIT ÇIT SAÇLAR İÇİN

Seyrek Saçlar: 55cm 150gram

Normal Gürlükte: 55cm 180gram

Gür Saçlara: 55cm 220gram

65CM UZUNLUKTA SAÇLAR İÇİN

Seyrek Saçlar: 65cm 180gram

Normal Gürlükte: 65cm 220gram

Gür Saçlara: 65cm 260gram

75CM UZUNLUKTA SAÇLAR İÇİN

Seyrek Saçlar: 75cm 220gram

Normal Gürlükte: 75cm 2500gram

Gür Saçlara: 75cm 280gram

Çıt Çıt Saç Siyah 1-1

Bir yanıt yazın