Çıt Çıt Saç Bakımı Rehberi

Çıt Çıt saç bakımı sanıldığı kadar zor değildir, çıt çıt setlerinizi kullanırken kesinlikle çok sertleştirici saç şekillendirme ürünleri kullanmayınız, ihtiyacınız olan tek şey bir saç serumu.

Saçlarınızı yıpratacak olan her şey Çıt Çıt saçlarınızı da yıpratır, bu yüzden çıt çıt saçları çok sık açma boyama işlemine tabi tutmayın.

Çıt Çıt saçları akşam yatarken saçlarınızdan çıkarmayı unutmayın, unutmayınızli çıt çıt saçlar arada sırada takılmak için tasarlanmıştır 7/24 çıt çıt saçları çok uzun süre saçınızda tutmayın.

Doğal saçınıza kullanmayacağınız aşırı sıcak saç maşası, düzleştirici maşalar ile çıt çıt saçlarınızı şekillendirmeyin.

Çıt Çıt saçların 4 ila 6 haftada bir şampuan ve saç bakım ürünü ile yıkayınız. Unutmayın ki çıt çıt saçlar saçının kütikül yüzeyini koruyan ve bakımını sağlayacak yağ tabakasını üretecek bir cilt yapısına sahip değildirler, o yüzden kendi saçınızı yıkadığınız sıklıkta çıt çıt saçları yıkamayınız. Çıt Çıt Saç Bakımı için çıt çıt saç nasıl yıkanır makalemizden okuyunuz.ÇIT ÇIT SAÇ BAKIM

Çıt Çıt Saç Bakımı Rehberi

 

Çıt Çıt saçları kullanmadığız zamanlar bir askı ile havalandırılacak şekilde asınız. Asla naylon poşetler içerisinde rutubet ve nemli ortamlarda havasız bırakmayınız.

Bir yanıt yazın